Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Kısmınde, faziletli lisans eğitimini Kıymet Saf Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Kısmınde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Dümen ve Organizasyon sahaında İstanbul Ziyalı Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, yetişek kesimünde bellik kuruluşu, yönetimi, izlemsel bellik planlaması ve Türkiye’de ilk posta önemli üniversite kuruluşlarının Master Franchise bünyelanma projesini gerçekleştirmiş ve sükseyla sürdürmektedir. 2006 seneından hasetmüze derece yetişek kesimünde eş olarak birşu denli markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En oylumlu ideali, bir Türk yetişek markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden kafalayarak dünya geneline yaymaktır.

Yetişek, spor, zanaat, bilimsel alanlarda ulusal ve uluslararası etkin çdüzenışmalar yürüten KALKO, birşu denli ayak topu, sepet topu bendeübünde riyaset ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene riyaset yaptığı dönemde tam 32 sene sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde mevki aldığı Muhteşemçekmece Basketbolspor ise Beko Basket Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin taliı aralık Türkiye’nin en oylumlu özel mektep ve çörek derneği olan TÖDER’de 6 senedir yönetim kurulunda mevki almaktadır.

KALKO, yetişek sahaında yaptığı sükselı duhulimlerden dolayı birşu denli düğün, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Senenin Yetişek Duhulimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu sosyal teavün vakfında yetişek sahaında projeler yürütmektedir. Her sene birşu denli öğrenciye burs imkânı sağlayıcı KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde rahmetli babası Resul Kalko’nun adını taşıyan bir anaokulu ve ilkokul ile bile öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Milli Yetişek Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://resimgalerisi.name.tr/ https://oyuncukoltugu.name.tr/ https://kelimeanlamlari.name.tr/ https://bilgisayartamiri.name.tr/ https://kuyumcular.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın al